• Sınırı geçen 2 Yunan askerin üzerinden askeri kroki çıktı

  Sınırı geçen 2 Yunan askerin üzerinden askeri kroki çıktı

 • Yeni hastane gerçek oluyor!

  Yeni hastane gerçek oluyor!

 • İskeçe Türk Birliği’nden konferans

  İskeçe Türk Birliği’nden konferans

 • BİHLİMDER'den

  BİHLİMDER'den "Medya ve Temsil" konulu konferans

yorum  pervin a Mustafa Bayramali

Pazartesi, 12 Mart 2018 12:52

Çanakkale şehitlerini anma etkinliği düzenleniyor!

 18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla  Çanakkale ve  tüm şehitleri anma etkinliği düzenleniyor.
Kırcaali Türk Kültür ve Sanat Derneği (TÜRKSAD) ve Ömer Lütfi Kültür Derneği tarafından düzenlenen etkinliğin bu yılki konuğu Edirne Trakya Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Sabri Can Sannav olacaktır..
19 Mart 2018  Pazartesi saat 17.30’da Kırcaali'de yer alan Ömer Lütfi Kültür Derneği salonunda gerçekleşecek.etkinlikte ayrıca  Batı Trakya’dan Gazeteci - yazar İbrahim Baltalı'nın yanısıra  Kırcaali bölgesinden şehit ve gazi yakınları da günle ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirecekler.  Etkinlik herkese açıktır.
Yrd. Doç. Sabri Can Sannav:
05.02.1970'de Edirne doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra 1992 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalında 1995'de Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, 2004'de de aynı anabilim dalında Doktor unvanını aldı. 1994 yılında intisap ettiği Trakya Üniversitesi'nde 2005 yılından itibaren  Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Anabilim Dalında Yrd. Doç. Dr. olarak görev yapmaktadır. Evli olan Yrd. Doç. Dr. Sabri Can Sannav biri erkek diğeri kız olmak üzere iki çocuk babasıdır.
Okunma 289 defa

Ortam

oku

rr oku